0746.158012

Performante C.S. Terrasportika

8th Mas Oyama Memorial Cup, 12-13 Noiembrie 2016, Sibiu

Anghelini Razvan : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Cazacu Irina : Locul I – Kata
Locul III – Kumite
Dancanet Anca : Locul III – Kata
Dragoe Alex : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Roman Denisa : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Lazar Liviu : Locul III – Kumite
Dobrota Delia : Locul I – Kumite
Maniu Alex : Locul I – Kumite
Dicu Luca : Locul I – Kumite
Igna David : Locul III – Kumite
Secu Alex : Locul III – Kumite

 

Bucharest Challenge Cup, 15 Octombrie 2016, Bucuresti

Dobrota Delia : Locul III – Kumite
Maniu Alex : Locul II – Kumite

 

Turneu Lupul Dacic, 10 Septembrie 2016, Ploiesti

Anghelini Razvan : Locul II – Kata
Locul II – Kumite
Anghelini Alex : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Maniu Alex : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Dragoe Alex : Locul II – Kata
Locul III – Kumite
Lotrean Radu : Locul II – Kata
Locul II – Kumite
Bastea Mihai : Locul IV – Kumite

 

Campionatul European, 22 Iulie 2016, Sibiu

Dobrota Delia : Locul I – Kata
Locul I – Kumite
Maniu Alex : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Aaron Patricia : Locul II – Kata
Dragoe Alex : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Goia Rares : Locul I – Kata
Bastea Mihai : Locul I – Kumite

 

Campionatul National, 22 Mai 2016, Sibiu

Dobrota Delia : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Maniu Alex : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Aaron Patricia : Locul III – Kata
Dinca Teodora : Locul III – Kata
Sarbu Igor : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Nedelcu Tudor : Locul III – Kumite
Dragoe Alex : Locul I – Kumite

 

7th Mas Oyama Memorial Cup, Noiembrie 2015, Sibiu

Dobrota Delia : Locul II – Kata
Locul II – Kumite
Maniu Alex : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Cazacu Irina : Locul I – Kata
Locul III – Kumite
Tofalvi Radu : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Cazacu Vlad : Locul III – Kata
Nedelcu Tudor : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Dicu Luca : Locul II – Kata
Hila Alex : Locul II – Kata
Covaci Radu : Locul III – Kata
Aaron Patricia : Locul II – Kumite

 

Campionatul European, Iulie 2015, Sibiu

Tofalvi Radu : Locul I – Kata
Locul III – Kumite
Maniu Alex : Locul II – Kata
Locul III – Kumite
Rosca Andrei : Locul III – Kata
Aaron Patricia : Locul II – Kata
Dobrota Delia : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Grecu Daria : Locul II – Kata
Locul II – Kumite
Manzat Andi : Locul III – Kata
Mois Georgiana : Locul I – Kata
Dragoe Alex : Locul III – Kumite

 

Campionatul National, editia a VIII-a, 30 Mai 2015, Sibiu

Tofalvi Radu : Locul I – Kata
Locul I – Kumite
Maniu Alex : Locul I – Kata
Locul I – Kumite
Dicu Luca : Locul II – Kata
Rosca Andrei : Locul III – Kata
Dobrota Delia : Locul II – Kata
Aaron Patricia : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Grecu Daria : Locul I – Kata
Locul I – Kumite
Sirbu Igor : Locul II – Kata
Manzat Andi : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Roman Denisa : Locul III – Kata
Locul III – Kata Master
Locul I – Kumite
Bastea Mihai : Locul II – Kata
Locul III – Kumite
Bunea Denisa : Locul I – Kata
Mois Georgiana : Locul II – Kata
Cazacu Vlad : Locul III – Kata
Nedelcu Tudor : Locul III – Kumite

 

6th Mas Oyama Memorial Cup, 22-23 Noiembrie 2014, Sibiu

Rosca Andrei : Locul III – Kata
Lotrean Radu : Locul I – Kata
Aaron Patricia : Locul I – Kata
Dobrota Delia : Locul II – Kata
Onciu Anastasia : Locul III – Kata
Grecu Daria : Locul I – Kata
Turoiu Beatrice : Locul III – Kata
Bunea Denisa : Locul I – Kata
Dumitru Adriana : Locul III – Kata
Bortun Emilia : Locul I – Kata
Mois Georgiana : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Tofalvi Radu : Locul II – Kumite
Maniu Alex : Locul I – Kumite
Luca Stefan : Locul II – Kumite
Dragoe Alex : Locul I – Kumite
Roman Denisa : Locul I – Kumite

 

“Mas Oyama Memorial Cup”, 13 septembrie 2014, Tokyo, Japonia

Bunea Denisa : Locul III – Kumite
Bastea Mihai : Locul V – Kumite

 

Campionatul European Kata & Kumite, 19 iulie 2014, Sibiu

Dobrota Delia : Locul I – Kata
Aaron Patricia : Locul II – Kata
Grecu Daria : Locul I – Kata
Giura Raul : Locul III – Kata
Luca Stefan : Locul II – Kata
Buta Ioana : Locul II – Kata
Roman Denisa : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Bastea Mihai : Locul II – Kata
Bunea Denisa : Locul I – Kata
Cretu David : Locul III – Kumite

 

Campionatul National de Karate Kyokushinkai Traditional, 18 mai 2014, Sibiu

Tofalvi Radu : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Maniu Alex : Locul IV – Kata
Locul III – Kumite
Rosca Andrei : Locul I – Kata
Aaron Patricia : Locul I – Kata
Dobrota Delia : Locul II – Kata
Florea Cristian : Locul II – Kata
Covaci Radu : Locul II – Kata
Altamura Angelo : Locul IV – Kata
Grecu Daria : Locul I – Kata
Locul III – Kumite
Luca Stefan : Locul II – Kata
Turoiu Beatrice : Locul III – Kata
Cretu Clara : Locul II – Kata
Buta Ioana : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Roman Denisa : Locul IV – Kata
Locul III – Kata Master
Locul II – Kumite
Bastea Mihai : Locul I – Kata
Locul II – Kata Master
Locul II – Kumite
Cretu Flaviu : Locul IV – Kata
Bunea Denisa : Locul I – Kata
Mois Georgiana : Locul I – Kata

 

Cupa Romaniei, 24 noiembrie 2013, Sibiu

Ceban Ion : Locul I – Kumite
Bastea Mihai : Locul I – Kata
Locul III – Kumite
Cretu Flaviu : Locul I – Kata
Locul II – Kumite
Cibu Ioanin : Locul II – Kumite
Bunea Denisa : Locul II – Kata
Locul III – Kumite
Buta Ioana : Locul I – Kata
Locul II – Kumite
Roman Denisa : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Grecu Daria : Locul II – Kata
Locul III – Kumite
Luca Stefan : Locul I – Kata
Locul III – Kumite
Toader Patric : Locul II – Kumite
Cretu Dragos : Locul IV – Kata
Cretu David : Locul III – Kata
Asman Adrian : Locul II – Kata
Cretu Clara : Locul II – Kata
Turoiu Beatrice : Locul IV – Kata
Giura Raul : Locul IV – Kata
Bunea Denisa,
Buta Ioana si Locul I – Kata Sincron
Roman Denisa

 

“All`Kyokushin International CUP”, 6 iulie 2013, Sibiu

Roman Denisa : Locul I – Kata
Locul II – Kumite
Bunea Denisa : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Bastea Mihai : Locul II – Kata
Locul II – Kumite
Orban Bogdan : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Stoian Tudor : Locul IV – Kata
Locul I – Kumite
Cretu David : Locul I – Kumite
Cretu Dragos : Locul I – Kumite
Luca Stefan : Locul I – Kata
Locul III – Kumite
Gorfi Horea : Locul III – Kumite

 

Campionatul National de Karate Kyokushinkai Traditional, 20 aprilie 2013, Sibiu

Roman Denisa : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Bunea Denisa : Locul I – Kata
Locul I – Kumite
Bastea Mihai : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Suciu Mihai : Locul II – Kata
Locul III – Kumite
Dumitru Adriana : Locul I – Kata
Stoian Tudor : Locul I – Kumite
Cretu David : Locul III – Kumite
Cretu Dragos : Locul II – Kumite
Luca Stefan : Locul IV – Kata
Locul IV – Kumite
Aszman Adrian : Locul II – Kata
Giura Raul : Locul II – Kata
Cretu Flaviu : Locul II – Kata
Cretu Clara : Locul II – Kata
Povoroznic Alexia : Locul IV – Kata
Grecu Daria : Locul II – Kata
Lazar Nicolle : Locul III – Kata

 

Cupa Romaniei, 11 noiembrie 2012, Sibiu

Buta Ioana : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Bunea Denisa : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Bastea Mihai : Locul I – Kumite
Cretu David : Locul I – Kata
Luca Stefan : Locul II – Kata
Locul II – Kumite

 

Campionatul European Kata & Kumite, 14 iulie 2012, Sibiu

Buta Ioana : Locul II – Kata
Locul III – Kumite
Roman Denisa : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Bunea Denisa : Locul II – Kata
Locul II – Kumite
Bastea Mihai : Locul IV – Kata
Stoian Tudor : Locul I – Kumite
Luca Stefan : Locul I – Kata
Locul II – Kumite

 

Campionatul National de Karate Kyokushinkai Traditional, 24-25 martie 2012, Sibiu

Buta Ioana : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Roman Denisa : Locul IV – Kata
Locul III – Kumite
Sinea Ana-Maria : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Bunea Denisa : Locul I – Kata
Orban Bogdan : Locul II – Kata
Bastea Mihai : Locul I – Kata
Locul I – Kumite
Stoian Tudor : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Metiu Sorina : Locul II – Kata
Locul II – Kumite
Luca Stefan : Locul I – Kata
Locul III – Kumite
Dumitru Adriana : Locul I – Kata

 

Cupa Internationala de Kata si Kumite, 5-6 Noiembrie 2011, Sibiu

Buta Ioana : Locul II – Kata
Locul III – Kumite
Roman Denisa : Locul IV – Kata
Locul I – Kumite
Sinea Ana-Maria : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Bunea Denisa : Locul II – Kata
Bunea Denisa : Locul I – Kumite
Orban Bogdan : Locul IV – Kumite
Bastea Mihai : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Stoian Tudor : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Metiu Sorina : Locul III – Kumite

 

Campionatul European – Kata, 16 Iulie 2011, Sibiu

Orban Bogdan : Locul III
Buta Ioana : Locul IV

 

Campionatul National, 9-10 Aprilie 2011, Sibiu

Buta Ioana : Locul I – Kata
Locul II – Kumite
Roman Denisa : Locul II – Kumite
Sinea Ana-Maria : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Bunea Denisa : Locul II – Kata
Orban Bogdan : Locul III – Kumite
Bastea Mihai : Locul II – Kata
Locul II – Kumite

 

Cupa Romaniei, 21 Noiembrie 2011, Sibiu

Buta Ioana : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Roman Denisa : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Sinea Ana-Maria : Locul II – Kumite
Bunea Denisa : Locul I – Kumite
Orban Bogdan : Locul III – Kumite
Bastea Mihai : Locul I – Kata
Locul I – Kumite

 

Campionatul European – Kata, 19 Iunie 2010, Sibiu

Buta Ioana : Locul III
Orban Bogdan : Locul III
Bastea Mihai : Locul II

 

Campionatul National, 25 Aprilie 2010, Sibiu

Sinea Ana-Maria : Locul I – Kumite
Buta Ioana : Locul III – Kumite
Bunea Denisa : Locul III – Kata
Locul IV – Kumite
Orban Bogdan : Locul IV – Kumite

 

Cupa Romaniei, 31 Octombrie 2009, Miercurea Sibiului

Sinea Ana-Maria : Locul I – Kumite
Buta Ioana : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Roman Denisa : Locul III – Kumite
Orban Bogdan : Locul IV – Kumite
Bastea Mihai : Locul III – Kata
Locul III – Kumite

 

Campionatul National – Kumite, 28 Martie 2009, Zalau

Buta Ioana : Locul I
Roman Denisa : Locul I
Bastea Mihai : Locul I

 

Campionatul National – Kata, 14 Martie 2009, Sibiu

Buta Ioana : Locul III
Roman Denisa : Locul I
Bastea Mihai : Locul I

 

Cupa Romaniei – Copii si Juniori, 22 Noiembrie 2008, Miercurea Sibiului

Buta Ioana : Locul III – Kata
Locul I – Kumite
Roman Denisa : Locul IV – Kata
Locul II – Kumite
Sinea Ana-Maria : Locul I – Kumite
Bastea Mihai : Locul III – Kata
Locul II – Kumite

 

Campionat National, 13-15 Iunie 2008, Sibiu

Bunea Denisa : Locul I – Kumite
Buta Ioana : Locul II – Kata
Locul I – Kumite
Roman Denisa : Locul III – Kata
Locul II – Kumite
Sinea Ana-Maria : Locul II – Kumite
Orban Bogdan : Locul III – Kumite
Bastea Mihai : Locul II – Kata
Locul I – Kumite

 

Cupa Transilvaniei, 12 Aprilie 2008, Sibiu

Roman Denisa : Locul III – Kata
Locul III – Kumite
Bunea Denisa : Locul I – Kumite
Orban Bogdan : Locul III – Kumite
Bastea Mihai : Locul II – Kata
Locul II – Kumite