Performante C.S. Terrasportika
8th Mas Oyama Memorial Cup, 12-13 Noiembrie 2016, Sibiu
Anghelini Razvan : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Cazacu Irina : | Locul I – Kata |
Locul III – Kumite | |
Dancanet Anca : | Locul III – Kata |
Dragoe Alex : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Lazar Liviu : | Locul III – Kumite |
Dobrota Delia : | Locul I – Kumite |
Maniu Alex : | Locul I – Kumite |
Dicu Luca : | Locul I – Kumite |
Igna David : | Locul III – Kumite |
Secu Alex : | Locul III – Kumite |
Bucharest Challenge Cup, 15 Octombrie 2016, Bucuresti
Dobrota Delia : | Locul III – Kumite |
Maniu Alex : | Locul II – Kumite |
Turneu Lupul Dacic, 10 Septembrie 2016, Ploiesti
Anghelini Razvan : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite | |
Anghelini Alex : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Maniu Alex : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Dragoe Alex : | Locul II – Kata |
Locul III – Kumite | |
Lotrean Radu : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite | |
Bastea Mihai : | Locul IV – Kumite |
Campionatul European, 22 Iulie 2016, Sibiu
Dobrota Delia : | Locul I – Kata |
Locul I – Kumite | |
Maniu Alex : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Aaron Patricia : | Locul II – Kata |
Dragoe Alex : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Goia Rares : | Locul I – Kata |
Bastea Mihai : | Locul I – Kumite |
Campionatul National, 22 Mai 2016, Sibiu
Dobrota Delia : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Maniu Alex : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Aaron Patricia : | Locul III – Kata |
Dinca Teodora : | Locul III – Kata |
Sarbu Igor : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Nedelcu Tudor : | Locul III – Kumite |
Dragoe Alex : | Locul I – Kumite |
7th Mas Oyama Memorial Cup, Noiembrie 2015, Sibiu
Dobrota Delia : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite | |
Maniu Alex : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Cazacu Irina : | Locul I – Kata |
Locul III – Kumite | |
Tofalvi Radu : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Cazacu Vlad : | Locul III – Kata |
Nedelcu Tudor : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Dicu Luca : | Locul II – Kata |
Hila Alex : | Locul II – Kata |
Covaci Radu : | Locul III – Kata |
Aaron Patricia : | Locul II – Kumite |
Campionatul European, Iulie 2015, Sibiu
Tofalvi Radu : | Locul I – Kata |
Locul III – Kumite | |
Maniu Alex : | Locul II – Kata |
Locul III – Kumite | |
Rosca Andrei : | Locul III – Kata |
Aaron Patricia : | Locul II – Kata |
Dobrota Delia : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Grecu Daria : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite | |
Manzat Andi : | Locul III – Kata |
Mois Georgiana : | Locul I – Kata |
Dragoe Alex : | Locul III – Kumite |
Campionatul National, editia a VIII-a, 30 Mai 2015, Sibiu
Tofalvi Radu : | Locul I – Kata |
Locul I – Kumite | |
Maniu Alex : | Locul I – Kata |
Locul I – Kumite | |
Dicu Luca : | Locul II – Kata |
Rosca Andrei : | Locul III – Kata |
Dobrota Delia : | Locul II – Kata |
Aaron Patricia : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Grecu Daria : | Locul I – Kata |
Locul I – Kumite | |
Sirbu Igor : | Locul II – Kata |
Manzat Andi : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul III – Kata |
Locul III – Kata Master | |
Locul I – Kumite | |
Bastea Mihai : | Locul II – Kata |
Locul III – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul I – Kata |
Mois Georgiana : | Locul II – Kata |
Cazacu Vlad : | Locul III – Kata |
Nedelcu Tudor : | Locul III – Kumite |
6th Mas Oyama Memorial Cup, 22-23 Noiembrie 2014, Sibiu
Rosca Andrei : | Locul III – Kata |
Lotrean Radu : | Locul I – Kata |
Aaron Patricia : | Locul I – Kata |
Dobrota Delia : | Locul II – Kata |
Onciu Anastasia : | Locul III – Kata |
Grecu Daria : | Locul I – Kata |
Turoiu Beatrice : | Locul III – Kata |
Bunea Denisa : | Locul I – Kata |
Dumitru Adriana : | Locul III – Kata |
Bortun Emilia : | Locul I – Kata |
Mois Georgiana : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Tofalvi Radu : | Locul II – Kumite |
Maniu Alex : | Locul I – Kumite |
Luca Stefan : | Locul II – Kumite |
Dragoe Alex : | Locul I – Kumite |
Roman Denisa : | Locul I – Kumite |
„Mas Oyama Memorial Cup”, 13 septembrie 2014, Tokyo, Japonia
Bunea Denisa : | Locul III – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul V – Kumite |
Campionatul European Kata & Kumite, 19 iulie 2014, Sibiu
Dobrota Delia : | Locul I – Kata |
Aaron Patricia : | Locul II – Kata |
Grecu Daria : | Locul I – Kata |
Giura Raul : | Locul III – Kata |
Luca Stefan : | Locul II – Kata |
Buta Ioana : | Locul II – Kata |
Roman Denisa : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Bastea Mihai : | Locul II – Kata |
Bunea Denisa : | Locul I – Kata |
Cretu David : | Locul III – Kumite |
Campionatul National de Karate Kyokushinkai Traditional, 18 mai 2014, Sibiu
Tofalvi Radu : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Maniu Alex : | Locul IV – Kata |
Locul III – Kumite | |
Rosca Andrei : | Locul I – Kata |
Aaron Patricia : | Locul I – Kata |
Dobrota Delia : | Locul II – Kata |
Florea Cristian : | Locul II – Kata |
Covaci Radu : | Locul II – Kata |
Altamura Angelo : | Locul IV – Kata |
Grecu Daria : | Locul I – Kata |
Locul III – Kumite | |
Luca Stefan : | Locul II – Kata |
Turoiu Beatrice : | Locul III – Kata |
Cretu Clara : | Locul II – Kata |
Buta Ioana : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul IV – Kata |
Locul III – Kata Master | |
Locul II – Kumite | |
Bastea Mihai : | Locul I – Kata |
Locul II – Kata Master | |
Locul II – Kumite | |
Cretu Flaviu : | Locul IV – Kata |
Bunea Denisa : | Locul I – Kata |
Mois Georgiana : | Locul I – Kata |
Cupa Romaniei, 24 noiembrie 2013, Sibiu
Ceban Ion : | Locul I – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul I – Kata |
Locul III – Kumite | |
Cretu Flaviu : | Locul I – Kata |
Locul II – Kumite | |
Cibu Ioanin : | Locul II – Kumite |
Bunea Denisa : | Locul II – Kata |
Locul III – Kumite | |
Buta Ioana : | Locul I – Kata |
Locul II – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Grecu Daria : | Locul II – Kata |
Locul III – Kumite | |
Luca Stefan : | Locul I – Kata |
Locul III – Kumite | |
Toader Patric : | Locul II – Kumite |
Cretu Dragos : | Locul IV – Kata |
Cretu David : | Locul III – Kata |
Asman Adrian : | Locul II – Kata |
Cretu Clara : | Locul II – Kata |
Turoiu Beatrice : | Locul IV – Kata |
Giura Raul : | Locul IV – Kata |
Bunea Denisa, | |
Buta Ioana si | Locul I – Kata Sincron |
Roman Denisa |
„All`Kyokushin International CUP”, 6 iulie 2013, Sibiu
Roman Denisa : | Locul I – Kata |
Locul II – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Bastea Mihai : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite | |
Orban Bogdan : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Stoian Tudor : | Locul IV – Kata |
Locul I – Kumite | |
Cretu David : | Locul I – Kumite |
Cretu Dragos : | Locul I – Kumite |
Luca Stefan : | Locul I – Kata |
Locul III – Kumite | |
Gorfi Horea : | Locul III – Kumite |
Campionatul National de Karate Kyokushinkai Traditional, 20 aprilie 2013, Sibiu
Roman Denisa : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul I – Kata |
Locul I – Kumite | |
Bastea Mihai : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Suciu Mihai : | Locul II – Kata |
Locul III – Kumite | |
Dumitru Adriana : | Locul I – Kata |
Stoian Tudor : | Locul I – Kumite |
Cretu David : | Locul III – Kumite |
Cretu Dragos : | Locul II – Kumite |
Luca Stefan : | Locul IV – Kata |
Locul IV – Kumite | |
Aszman Adrian : | Locul II – Kata |
Giura Raul : | Locul II – Kata |
Cretu Flaviu : | Locul II – Kata |
Cretu Clara : | Locul II – Kata |
Povoroznic Alexia : | Locul IV – Kata |
Grecu Daria : | Locul II – Kata |
Lazar Nicolle : | Locul III – Kata |
Cupa Romaniei, 11 noiembrie 2012, Sibiu
Buta Ioana : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Bastea Mihai : | Locul I – Kumite |
Cretu David : | Locul I – Kata |
Luca Stefan : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite |
Campionatul European Kata & Kumite, 14 iulie 2012, Sibiu
Buta Ioana : | Locul II – Kata |
Locul III – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite | |
Bastea Mihai : | Locul IV – Kata |
Stoian Tudor : | Locul I – Kumite |
Luca Stefan : | Locul I – Kata |
Locul II – Kumite |
Campionatul National de Karate Kyokushinkai Traditional, 24-25 martie 2012, Sibiu
Buta Ioana : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul IV – Kata |
Locul III – Kumite | |
Sinea Ana-Maria : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul I – Kata |
Orban Bogdan : | Locul II – Kata |
Bastea Mihai : | Locul I – Kata |
Locul I – Kumite | |
Stoian Tudor : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Metiu Sorina : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite | |
Luca Stefan : | Locul I – Kata |
Locul III – Kumite | |
Dumitru Adriana : | Locul I – Kata |
Cupa Internationala de Kata si Kumite, 5-6 Noiembrie 2011, Sibiu
Buta Ioana : | Locul II – Kata |
Locul III – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul IV – Kata |
Locul I – Kumite | |
Sinea Ana-Maria : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul II – Kata |
Bunea Denisa : | Locul I – Kumite |
Orban Bogdan : | Locul IV – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Stoian Tudor : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Metiu Sorina : | Locul III – Kumite |
Campionatul European – Kata, 16 Iulie 2011, Sibiu
Orban Bogdan : | Locul III |
Buta Ioana : | Locul IV |
Campionatul National, 9-10 Aprilie 2011, Sibiu
Buta Ioana : | Locul I – Kata |
Locul II – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul II – Kumite |
Sinea Ana-Maria : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul II – Kata |
Orban Bogdan : | Locul III – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite |
Cupa Romaniei, 21 Noiembrie 2011, Sibiu
Buta Ioana : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Sinea Ana-Maria : | Locul II – Kumite |
Bunea Denisa : | Locul I – Kumite |
Orban Bogdan : | Locul III – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul I – Kata |
Locul I – Kumite |
Campionatul European – Kata, 19 Iunie 2010, Sibiu
Buta Ioana : | Locul III |
Orban Bogdan : | Locul III |
Bastea Mihai : | Locul II |
Campionatul National, 25 Aprilie 2010, Sibiu
Sinea Ana-Maria : | Locul I – Kumite |
Buta Ioana : | Locul III – Kumite |
Bunea Denisa : | Locul III – Kata |
Locul IV – Kumite | |
Orban Bogdan : | Locul IV – Kumite |
Cupa Romaniei, 31 Octombrie 2009, Miercurea Sibiului
Sinea Ana-Maria : | Locul I – Kumite |
Buta Ioana : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul III – Kumite |
Orban Bogdan : | Locul IV – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite |
Campionatul National – Kumite, 28 Martie 2009, Zalau
Buta Ioana : | Locul I |
Roman Denisa : | Locul I |
Bastea Mihai : | Locul I |
Campionatul National – Kata, 14 Martie 2009, Sibiu
Buta Ioana : | Locul III |
Roman Denisa : | Locul I |
Bastea Mihai : | Locul I |
Cupa Romaniei – Copii si Juniori, 22 Noiembrie 2008, Miercurea Sibiului
Buta Ioana : | Locul III – Kata |
Locul I – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul IV – Kata |
Locul II – Kumite | |
Sinea Ana-Maria : | Locul I – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite |
Campionat National, 13-15 Iunie 2008, Sibiu
Bunea Denisa : | Locul I – Kumite |
Buta Ioana : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite | |
Roman Denisa : | Locul III – Kata |
Locul II – Kumite | |
Sinea Ana-Maria : | Locul II – Kumite |
Orban Bogdan : | Locul III – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul II – Kata |
Locul I – Kumite |
Cupa Transilvaniei, 12 Aprilie 2008, Sibiu
Roman Denisa : | Locul III – Kata |
Locul III – Kumite | |
Bunea Denisa : | Locul I – Kumite |
Orban Bogdan : | Locul III – Kumite |
Bastea Mihai : | Locul II – Kata |
Locul II – Kumite |